KONST / Litografier / Grafiskt blad 11525464

nr 1152 5464

Grafiskt blad

Sara Åberg, signerad och numrerad 58/90, bladets mått: 36x30

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 december 2017
kl 19:24:10

8/12 20:19:41 1      Vinnande bud