KONST / Litografier / Grafiskt blad 2895135
nr 289 5135
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Grafiskt blad, Salvador DalÃ, stämpelsign. naken kvinna, 1607/5000
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 1 december 2003
1.200 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr