![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 7931774
*
nr 793 1774
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Grafiskt blad, Salvador Dalà (1904-1989)
Kondition: löst blad
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 november 2012
kl 17:20:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 23:13:49
1
100 kr
24/11 13:57:27
2
300 kr
24/11 19:30:18
3
200 kr
25/11 13:25:45
1
300 kr
25/11 13:26:23
1
350 kr
26/11 17:11:41
4
500 kr
26/11 17:12:56
1
450 kr
26/11 17:15:18
5
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller dali dalà europa grafiskt blad salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa vattenfärg
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Salvador DalÃ
Kondition: löst blad
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
nr 793 1774
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Grafiskt blad, Salvador Dalà (1904-1989)
Kondition: löst blad
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 november 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/11 23:13:49 | 1 | 100 kr |
24/11 13:57:27 | 2 | 300 kr |
24/11 19:30:18 | 3 | 200 kr |
25/11 13:25:45 | 1 | 300 kr |
25/11 13:26:23 | 1 | 350 kr |
26/11 17:11:41 | 4 | 500 kr |
26/11 17:12:56 | 1 | 450 kr |
26/11 17:15:18 | 5 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller dali dalà europa grafiskt blad salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa vattenfärg
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08