KONST / Litografier / Grafiskt blad 12257241
nr 1225 7241
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Grafiskt blad, Petter Thoen (f. 1943), Signerad, numrerad 1/90, bladets mått: 36x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:41:05
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen