KONST / Litografier / Grafiskt blad 15143100

nr 1514 3100

Grafiskt blad

Oidentifierad konstnär. Signerad, yttermått inklusive ram: 30x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 9 januari 2023
kl 20:08:11