KONST / Litografier / Grafiskt blad 12555406
nr 1255 5406
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, daterad 1950, ca 30x19 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:29:29
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg