KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744007

nr 1474 4007

Grafiskt blad

Markus Jakobsson. "Streetlights". Signerad, numrerad 79/100. Giclee fine art. Bildmått: 38X28 cm, bladets mått: 41X31 cm, oramat löst blad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juni 2022
kl 20:00:58

12/6 21:29:59 1      Vinnande bud