KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17119014

nr 1711 9014

Grafiskt blad

Markus Jakobsson. ”New York”. Signerad, numrerad 94/100. Gicléetryck, bildmått: 28x38 cm. Yttermått inklusive ram: 31x41 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

måndag 30 juni 2025
kl 18:13:58