KONST / Litografier / Grafiskt blad 15385002
nr 1538 5002
Grafiskt blad
Marie Almqvist. "Sunrise". Signerad, numrerad 48/50. Giclee fine art. Bildmått: 29x29 cm, oramat löst blad, bladets mått: 40x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:23:34
1/5 15:53:17