KONST / Litografier / Grafiskt blad 16583072
nr 1658 3072
Grafiskt blad
Lars Karlsson (f. 1958). "DalÃstaffli", Signerad, numrerad 54/90, canvastryck, yttermått inklusive ram: 29x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:08:59
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr
6
700 kr