KONST / Litografier / Grafiskt blad 10515068
nr 1051 5068
Grafiskt blad
Knut Lindholm, Stockholm under Wasatiden, signerad i trycket, ramens innermått: 59x98
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:38:23
19/8 18:04:51
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv