KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14533203

nr 1453 3203

Ken Löfgren

(f. 1940), Sverige

Grafiskt blad, "Nuevo". Signerad, numrerad 72/100. Giclee fine art. Bildmått: 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 26x20 cm, oramat löst blad

Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 mars 2022
kl 18:51:24

7/3 14:06:53 1      Vinnande bud

Ken Löfgren

Läs mer om Ken Löfgren