KONST / Litografier / Grafiskt blad 14797180

nr 1479 7180

Karin Dahlin

(f. 1975), Sverige

Grafiskt blad, Signerad, numrerad 16/75, oramat löst blad. Bladets mått. 36x29,5 cm

Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 juli 2022
kl 19:08:50

17/7 20:12:43 1      Vinnande bud

Karin Dahlin

Läs mer om Karin Dahlin