KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 12376630
nr 1237 6630
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, 11/50, signerad, bladets mått. 36x36
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:42:07
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr