KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17138099

nr 1713 8099

Grafiskt blad

K-C Json. ”Se bra ut”. Signerad, numrerad 5/50. Gicléetryck, bildmått: 28x37 cm. Yttermått inklusive ram: 30x40 cm

Utrop:

500 kr

måndag 14 juli 2025
kl 18:13:35