KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17142008

nr 1714 2008

Grafiskt blad

K-C Json. ”Fragment”. Signerad, numrerad 17/50. Gicléetryck, bildmått: 28x38 cm. Yttermått inklusive ram: 30x40 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:59:12