KONST / Litografier / Grafiskt blad 16375009
nr 1637 5009
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, "Vinterlandskap". Signerad, numrerad 68/100, Giclee fine art. Gicléetryck, bildmått: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 30x43 cm
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:52:19
24/8 14:55:09