KONST / Litografier / Grafiskt blad 13713676

nr 1371 3676

Grafiskt blad

Gicléetryck, Veronica Sofie, "Ansikte". Monogramsignerad, numrerad 51/100. Motivet: ca 27,5x37,5 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:49:59

8/1 11:00:55 1      100 kr
11/1 18:27:33 2      Vinnande bud