KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14497003
nr 1449 7003
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Eldstad". Signerad, numrerad 13/100, Tryck på duk. Bildmått: 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 61x48 cm, oramat löst blad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24