KONST / Litografier / Grafiskt blad 14278009
nr 1427 8009
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "La Cuenta". Signerad, numrerad 48/100. Bildmått: 28x38 cm, oramat löst blad
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:45:04
25/10 19:40:04
25/10 19:40:34