KONST / Litografier / Grafiskt blad 14204008
nr 1420 4008
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Roman". Signerad, numrerad 15/50. Bildmått: 42x60cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
måndag 27 september 2021
kl 19:32:10