KONST / Litografier / Grafiskt blad 14204008

nr 1420 4008

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Roman". Signerad, numrerad 15/50. Bildmått: 42x60cm, oramat löst blad

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

måndag 27 september 2021
kl 19:32:10

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt