KONST / Litografier / Grafiskt blad 13777325

nr 1377 7325

Daniel Vandinja

(f. 1973), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad 60/100. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 februari 2021
kl 20:12:12

7/2 15:01:56 1      100 kr
8/2 19:23:31 2      Vinnande bud

Daniel Vandinja

Läs mer om Daniel Vandinja