KONST / Litografier / Grafiskt blad 14093668

nr 1409 3668

Grafiskt blad

Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Pride Horse". Signerad, numrerad 8/100. Motivet: ca 37x28 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:49:59

29/7 16:09:47 1      Vinnande bud