KONST / Litografier / Grafiskt blad 13778360

nr 1377 8360

Grafiskt blad

Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Cuba". Signerad, numrerad 100/100, mm ca 28x38 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 februari 2021
kl 20:43:22