KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098032
nr 1409 8032
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Fröken". Signerad, numrerad 8/100, oramat löst blad, 37x28 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45