KONST / Litografier / Grafiskt blad 12814195
nr 1281 4195
Georges Rouault
(1871-1958)
Grafiskt blad, Georges Rouault (1871-1958), Kvinna, signerad. I tryck. Motivet: 34x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:02:42
11/10 15:57:09
200 kr
13/10 18:02:23