KONST / Litografier / Grafiskt blad 12297025

nr 1229 7025

Henri de Toulouse-Lautrec

(1864-1901), Frankrike

Grafiskt blad, efter Henri de Toulouse-Lautrec. Signerad, numrerad 273/275. Motivet: 60x44 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:27:23

17/1 10:40:43 1      Vinnande bud

Henri de Toulouse-Lautrec

Läs mer om Henri de Toulouse-Lautrec