KONST / Litografier / Grafiskt blad 11132361
nr 1113 2361
Grafiskt blad
efter Bernard Bellotto, Dresden, motivet: 28x44, 1900-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juni 2017
kl 19:17:12
150 kr