KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17088073

nr 1708 8073

Grafiskt blad

Catrin Johansson. ”Mu”. Signerad, numrerad 22/100. Gicléetryck, bildmått: 27x38 cm. Yttermått inklusive ram: 30x43 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 juni 2025
kl 19:36:00

9/6 18:00:59 1      Vinnande bud