KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 15759044
nr 1575 9044
Björn Jonson
(1903-1991), Sverige
Grafiskt blad, Fatbursjön. Signerad. Bladets mått: 24x33 cm, yttermått inklusive ram: 38x48 cm
Björn Jonson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1903, död 1991.
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:16:01
Björn Jonson
Läs mer om Björn Jonson