KONST / Litografier / Grafiskt blad 15384165

nr 1538 4165

Grafiskt blad

Bengt Bengtsson. "Portals". Signerad, numrerad 90/100. Giclee fine art. Bildmått: 37x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 41x30 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00