KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14445003
nr 1444 5003
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, "Blå band". Signerad, numrerad 2/100, Giclee fine art. Bildmått: 27x18. 5 cm, yttermått inklusive ram: 31x20 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:23:12