KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17119003
nr 1711 9003
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, ”Dagmamma”. Signerad, numrerad 3/50. Gicléetryck, bildmått: 41x29 cm. Yttermått inklusive ram: 44x30 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:33:18