KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14487004
nr 1448 7004
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, "Rebirth". Signerad, numrerad 16/50, Giclee fine art. Bildmått: 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm, oramat löst blad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop:
500 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:51:24
Anette Claesson
Läs mer om Anette Claesson