KONST / Litografier / Grafiskt blad 11654602
*
nr 1165 4602
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, 12/75, bladets mått: 50x40
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2018
kl 20:06:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 01:24:27
1
150 kr
26/2 19:40:17
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Andreas Lundberg
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
nr 1165 4602
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, 12/75, bladets mått: 50x40
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/2 01:24:27 | 1 | 150 kr |
| 26/2 19:40:17 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



