ART / Lithographs / Graphic art 10333728
nr 1033 3728
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
2 pcs, Sofia Linde (b. 1980), 50 upplaga, sheet: 44x66, lösa blad,
GRAPHIC ART, 2 st, Sofia Linde (f. 1980), 50 upplaga, bladets mått: 44x66, lösa blad
Sofia Linde, Swedish painter, born 1980.
800
Monday April 25 2016
at 19:11:47