ART / Lithographs / Graphic art 17025120
nr 1702 5120
GRAPHIC ART
9 pcs, litografier & etsningar, miscellaneous, oramade lösa blad, including Hasse Lindroth & Lennart Olausson, sheet: 20x24 - 52x63,
9 st, litografier & etsningar, diverse, oramade lösa blad, bland annat Hasse Lindroth & Lennart Olausson, bladets mått: 20x24 - 52x63 cm
800
SEK 900
Monday May 19 2025
at 20:14:20
300 kr
800 kr