KONST / Litografier / Grafiska blad 11546510
*
nr 1154 6510
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Upplaga om 90 exemplar, bladets mått: 45x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 januari 2018
kl 20:50:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 00:16:32
1
100 kr
7/1 20:20:07
2
200 kr
8/1 17:38:16
3
200 kr
8/1 17:38:16
2
200 kr (Budbetjänt)
8/1 17:39:11
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1154 6510
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Upplaga om 90 exemplar, bladets mått: 45x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 januari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/1 00:16:32 | 1 | 100 kr |
| 7/1 20:20:07 | 2 | 200 kr |
| 8/1 17:38:16 | 3 | 200 kr |
| 8/1 17:38:16 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 8/1 17:39:11 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



