ART / Lithographs / Graphic art 16123038
nr 1612 3038
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
2 pcs, Georges Braque (1882-1963), France. Signerade i tryckplåt ( ej sign / numrerade), Ciel gris I & II, outer dimensions including frame: 39x23,
GRAPHIC ART, 2 st, Signerade i tryckplåt ( ej sign / numrerade), Ciel gris I & II, yttermått inklusive ram: 39x23 cm
1500
SEK 1100
Monday April 15 2024
at 18:18:04
1.000 kr
1.000 kr
Georges Braque
Read more about Georges Braque