KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouacher 12769363

nr 1276 9363

Ebbe Berg

(1896-1966), Sverige

Gouacher, 2 st, Hustak, Signerade, daterad -46-46. Motivet: 44x36 & 23x30cm

Ebbe Walter Berg, svensk bildkonstnär född i Billesholm 1896, död 1966.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:18:25

23/9 18:12:01 1      Vinnande bud

Ebbe Berg

Läs mer om Ebbe Berg