KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4126543

nr 412 6543

Gouache

signerad. "Spanska fiskare" 19x22

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 maj 2006

15/5 10:20:51 1      Vinnande bud

Gouache