KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4126543
nr 412 6543
Gouache
signerad. "Spanska fiskare" 19x22
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2006
15/5 10:20:51
Gouache