KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5737795
nr 573 7795
Gouache
signerad, HMannerberth, vattenfall, 63x50
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 mars 2009
kl 19:32:12
26/3 22:21:42
29/3 21:59:02
200 kr
Gouache