KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12495201
nr 1249 5201
Petrus ten Siethoff
(f. 1946), Sverige
Gouache, Petrus Ten Siethoff (f. 1946), Sverige. "Tunnelbana", Färg & Form 1990, Monogramsignerad PTS. Motivet: 28x40
Petrus ten Siethoff, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:12:48
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Petrus ten Siethoff
Läs mer om Petrus ten Siethoff