KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 17087072
nr 1708 7072
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Gouache, "We are te Musicians". Signerad, daterad -85. Bildmått: 45x52 cm, yttermått inklusive ram: 60x55 cm
Utrop:
500 kr
måndag 9 juni 2025
kl 20:46:21
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd
Gouache