KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7041215
nr 704 1215
Gouache
landsskap med figur, 1800-tal, 15x12
Utrop:
1.000 kr
måndag 20 juni 2011
kl 17:05:41
Gouache