KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7278272
nr 727 8272
Gouache
Hardy Stridh + färglitografi Gösta Werner, motivets mått: 28x41 + 43x30
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 november 2011
kl 17:38:55
300 kr
150 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Gouache