KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15328068
nr 1532 8068
Gouache
Bertil Dahl. Signerad, daterad -93-00, bladets mått: 23x19 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
500 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:11:27
Gouache