KONST / Litografier / Gicléetryck 13919098

nr 1391 9098

Vladimir Kamendy

(1955-2014), Sverige

Gicléetryck, Vladimir Kamendy (1955-2014), Sverige. "Ibiza morning". Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), oramat löst blad, 60x88 cm

Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Vladimir Kamendy

Läs mer om Vladimir Kamendy