KONST / Litografier / Gicléetryck 13914550

nr 1391 4550

Mats Hådell

(f. 1958), Sverige

Gicléetryck, Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm

Mats Hådell, svensk målare född 1958.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:04:07

16/4 07:57:14 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Mats Hådell

Läs mer om Mats Hådell