KONST / Litografier / Gicléetryck 14234003

nr 1423 4003

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, "Ballerina". Signerad, numrerad 11/50. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:34:01

4/10 15:05:27 1      Vinnande bud

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund